به نام خداوند جان آفرين

به پونه‌سا خوش آمدید.

پونه‌سا به عنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي‌نمايد. آیین‌‌نامه زیر، قوانین مربوط به استفاده از این سایت را مشخص می‌کند و قراردادی است بین این سایت و کلیه کاربران آن. عضویت در این سایت و نیز استفاده از آن در هر زمانی، به معنای اطلاع کامل از متن این قرارداد و پذیرش کلیه شرایط آن است. پونه‌سا می‌تواند در هر زمانی مفاد این قرارداد را بدون کسب اجازه از کاربران، تغییر داده و کاربران این سایت موظف به مطالعه دقیق این قرارداد و پیگیری تغییرات احتمالی آن در هر زمانی، می‌باشند. اگر شما مفاد این متن را قبول ندارید، نباید از سایت استفاده کنید. ادامه استفاده شما از این سایت در هر زمانی، به معنای پذیرش تمام محتوای این قرارداد در آن زمان، توسط شما می‌باشد.

در متن این قرارداد، واژه های "ما"، "سایت"، "وبسایت" و "پونه‌سا" هم معنی بوده و بیانگر سایت پونه‌سا، امکانات و مایملک آن و نیز مالکان،کارکنان و تمامی افراد ذینفع از سایت پونه‌سا مي‌باشند. واژه های "شما"، "کاربر" و "کاربران" نیز به یک معنا بوده و بیانگر کلیه افراد حقیقی و حقوقی‌ای می‌باشد که به نوعی از این سایت استفاده می‌کنند. کلماتی چون انتشار دادن، منتشر کردن، بارگذاری، نمایش دادن، همه به یک معنا بوده و به منزله ارائه هر گونه اطلاعاتی از سوی کاربر در این وبسایت می‌باشد. کلمه "سایت" و "وبسایت" در این متن، بیانگر هر گونه خدماتی است که توسط پونه‌سا ارائه می‌شود.

 

الف- شرایط عضویت و حساب کاربری

شما مسئول هر گونه فعالیتی هستید که با حساب کاربری شما در این سایت انجام می‌شود، بنابراین در حفظ نام کاربری و رمز عبور و دیگر مشخصات کاربری خود کوشا باشید و از سپردن حساب کاربری خود به فردی دیگر، حتی نزدیکانتان خودداری فرمائید. شما ملزم به انتخاب نام کاربری و رمز عبور مناسب جهت حساب کاربری خود هستید. به عنوان مثال از انتخاب نام کاربری و رمز عبور آسان که به راحتی قابل سرقت و هک کردن می‌باشد خودداری فرمائید چرا که این سایت مسئولیتی در این زمینه ندارد. اگر در هر زمانی حس کردید که حساب کاربری شما توسط فرد دیگری به هر شکل مورد استفاده یا سو قصد قرار گرفته، سریعا مراتب را به بخش مربوطه سایت اطلاع دهید.

شما متعهد می‌شوید که تمام اطلاعاتی که در سایت بارگذاری می‌کنید، صحیح، واقعی و کامل است و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای مطالب شما ندارد.

پونه‌سا ممکن است از طریق ایمیل یا انتشار مطلبی با شما ارتباط برقرار کند. شما بدین وسیله موافقت خود را با این مساله اعلام می‌کنید. شما می‌توانید درخواست رعایت مسائل امنیتی در متون ایمیل‌های سایت را داشته باشید.

حین ثبت نام در سایت پونه‌سا، جعل هویت اشخاص حقیقی و حقوقی در این سایت و سواستفاده از آن به هر نحو، عمل خلاف بوده و ممنوع می‌باشد.

کاربران ملزم به انتخاب نام کاربری مناسب و متناسب با عرف جامعه هستند. شما حق ایجاد حساب کاربری برای هر فردی غیر از خودتان را ندارید. شما باید همیشه اطلاعات مربوط به خودتان در این سایت را به روز نگه دارید.شما حق ندارید رمز عبور و یا حساب کاربری خود را در اختیار فرد دیگری بگذارید. شما حق واگذاری حساب کاربری خود به فرد دیگری، تحت هیچ شرایطی ندارید.

مامورین و نمایندگان مراکز درماني، داروخانه‌ها، کلينيک‌ها، شرکت و سازمان‌ها و کلیه افراد حقوقی، اگر به نمایندگی و وکالت از یک فرد حقوقی وارد سایت می‌شوند، متعهد می‌شوند که:

 1. نماینده مجاز و قانونی آن فرد حقوقی هستند.

 2. اختیار قانونی برای مقید کردن سازمان و یا موکل خود، به قوانین سایت را دارند.

 3. با قوانین سایت به نمایندگی از سازمان و یا موکل خود، موافقت می‌کنند.

 

ب- اطلاعات و حریم خصوصی

با توجه به سیاست‌ها، کاربرد و اهداف این سایت، اولین دغدغه ما در مورد کاربران، حفظ امنیت اطلاعات کاربران می‌باشد. ما برای حفظ حریم خصوصی کاربران و نیز ایمن نگاه داشتن این سایت از خسارات فیزیکی، الکترونیکی، خساراتی چون حملات سایبری هکرها، سرقت اطلاعات و یا هر نوع آسیب محتمل دیگری که موجب از دست رفتن اطلاعات کاربران شود، تمام تلاش خود را می‌نمائیم ولی امکان تضمین آن را نخواهیم داشت. بنابراین به موجب این قرارداد، سایت پونه‌سا، خود را از تمام مسئولیت‌های قانونی مرتبط با حفظ اطلاعات کاربران، مبرا می‌کند و شما می‌پذیرید که مسئولیت آسیب دیدن، از دست رفتن و یا سرقت هر گونه اطلاعات و محتوایی که توسط شما در سایت قرار داده شده است، به طور کامل بر عهده شماست و ما در این زمینه تعهدی نخواهیم داشت.

مسئولیت حفظ رمز عبور شما به عهده خود شما می‌باشد و پونه‌سا تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتي که کلمه عبور خودرا فراموش کرده‌ايد با استفاده از آيکون "فراموشي رمز عبور" مي‌توانيد آن را دريافت کنيد. مسئولين سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

ما متعهد هستیم که اطلاعات خصوصی افراد را تحت هیچ شرایطی و به هیچ طریقی در اختیار دیگر کاربران، دیگر سایتها، سازمانها، شرکتها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی قرار ندهیم، مگر در مواردی که کاربر به واسطه این سایت مرتکب يک جرشده باشد که در این صورت برخی از اطلاعات وی با طی مراتب و ملزومات قضایی در اختیار پلیس فتا قرار خواهد گرفت.

 

پونه‌سا: شرایط استفاده

سایت پونه‌سا خود را مجاز به کنترل مطالبي که بر روي سايت قرار داده شوند، مي‌داند ولي خود را متعهد به اين مساله نمي‌داند. مسئوليت کليه مطالب قرارداده شده بر روي سايت به عهده قرار دهنده آن است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.

فعالیت های تبلیغاتی با کاربری جعلی و اسپم و یا استفاده از نرم افزار و ربات و دست کاری آمار در پونه‌سا مجاز نیست. شما حق استفاده از صفحه حساب کاربری خودتان جهت هر گونه بهره مندی اقتصادی و تجاری را ندارید.

این سایت امکانی را به شما می دهد که بتوانید برای دیگران پیام ارسال کنید. شما موافقت میکنید که هیچ پیامی برای افرادی که اجازه دریافت پیام از شما را به شما ندادهاند ارسال نکنید. شما موافقت میکنید که حق ارسال هیچ گونه پیامی که محتوای تجاری و بازاریابی داشته باشد را ندارید.

 

ت- محتوا و مطالب بارگذاری شده توسط کاربر

شما به عنوان کاربر سایت متعهد می شوید که از بارگذاری و انتشار هر نوع مطلبی مرتبط با موارد زیر و به هر شکلی اعم از متن، صوت، تصویر، فیلم و غيره خودداری نمائید:

 1. محتوای خلاف شرع، عرف و قوانین کشور اسلامی ایران.

 2. اطلاعات محرمانه مملکتي، اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی و حقوقی.

 3. محتوای دروغ و ناصحیح، افترا آمیز، تحریک کننده، توهین آمیز، نژاد پرستانه، قومیت گرایی، تهدید آمیز و متجاوزانه.

 4. محتوای تشویق کننده به مواردی چون مصرف مواد مخدر، اعتیاد، شیطان پرستی، فساد، فحشا، خودکشی، سو استفاده جنسی، اذیت و آزار.

 5. بی احترامی به اشخاص و اقشار مختلف، مذاهب و ادیان، عقاید و اعتقادات، ارگانها، سازمانها و مسئولین.

 6. هر نوع بازاریابی و تبلیغات تجاری و یا لینک به فروشگاه ها و مراکز تجاری.

 7. هرگونه اهانت و بی احترامی به سایت، مدیریت، کارکنان و کاربران آن.

 8. محتوای دلسرد کننده نسبت به سایت پونه‌سا و عملکرد آن.

 9. محتوای منتشره از سایتهای مسدود شده و خلاف قانون.

 10. هر گونه کد مخرب و ویروس و بدافزار رایانهای.

 11. هرگونه ابزار برای دسترسی به سایتهای فیلتر شده، اعم از فیلتر شکن،VPN  و پروکسي.

 12. محتوایی که جنبه مزاحمت داشته و یا به نوعی اسپم یا تکرار ارسالهای قبلی محسوب شود.

 13. هر مطلب و محتوایی مربوط به هر شخص دیگری بدون اجازه آن فرد.

شما میپذیرید که در صورت نقض هر کدام از قوانین فوق، کلیه مسئولیتها و عواقب آن به عهده شخص شماست و سایت پونهسا هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای منتشر شده و بارگذاری شده از طرف کاربران را ندارد. بدیهی است که در صورت نقض این قوانین توسط کاربر، در اولین اقدام حساب کاربری وی مسدود میشود.

 

ث- توصیه بسیار مهم

این وبسایت هیچ گونه آزمایش، دارو، راهکار درمانی، نظر و یا هر اطلاعات دیگری را که در این سایت و اپليکيشن ارائه شده است را به شما پیشنهاد نمی‌کند. مسئولیت استفاده از این سایت و بهره‌وری از اطلاعات آن تنها به عهده خود شماست. هیچ مطلبی در این سایت، نشاید و نباید به عنوان جایگزین راهکارهاي پزشکی و درمانی عملی تجویز شده توسط پزشک معالج شما، در نظر گرفته شود. بدیهی است مسئولیت هر گونه عارضه و حادثه‌ای ناشی از استفاده شما از مطالب سایت و اپليکيشن پونه‌سا، صرفا بر عهده خود شماست.

این وبسایت هیچ گونه آزمایش، دارو، راهکار درمانی، نظر و یا هر اطلاعات دیگری را که در این سایت ارائه شده است را به شما پیشنهاد نمی‌کند. مسئولیت استفاده از این سایت و بهره‌وری از اطلاعات آن تنها به عهده خود شماست. هیچ مطلبی در این سایت، نشاید و نباید به عنوان جایگزین راهکارهاي پزشکی و درمانی عملی تجویز شده توسط پزشک معالج شما، در نظر گرفته شود. بدیهی است مسئولیت هر گونه عارضه و حادثه‌ای ناشی از استفاده شما از مطالب این سایت، صرفا بر عهده خود شماست.

 

ج- حقوق مالکيت

استفاده از مطالب قرار گرفته بر روي پونه‌سا، در دیگر وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي، به خصوص اطلاعات شخصي افراد، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها مجاز نمي‌باشد.

مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است، بر عهده کاربر درج کننده می‌باشد.

کليه محتويات نرم‌افزاري و ابداعات و طرح‌هاي پونه‌سا متعلق به اين سايت بوده و تمامي حقوق آن محفوظ می‌باشد.

استفاده از سايت پونه‌سا براي مقاصد تجاري يا تبليغات، بازاريابي و مانند آن ممنوع است.

پونهسا صاحب و مالک تمام محتوایی است که در این سایت قرار دارند ولی شما مادامی که وارد این سایت میشوید میتوانید در محدوده حریم خصوصی از آنها استفاده کنید. شما مالک تمام اطلاعات و محتوایی هستید که در این وبسایت به اشتراک می‌گذارید. شما می‌توانید تمام یا بخشی از این اطلاعات و محتوا را با استفاده از امکانات سایت، با دیگران به اشتراک بگذارید یا این که تمام آنها را از دید دیگران مخفی نگه دارید.

با بارگذاری اطلاعاتی چون فیلم و عکس، شما این اجازه را در محدوده حریم خصوصی و تنظیمات کاربری، به ما می‌دهید که بتوانیم به طور نامحدود و بدون هیچ قیدی از آنها به هر نحو استفاده کنیم. این وضعیت تا زمانی که شما حساب کاربری خود را به طور کامل پاک نکرده اید، برقرار است.

بعد از پاک کردن حساب کاربری خود، این اطلاعات از بین خواهند رفت ولی ممکن است تا مدت معین و محدودی، یک نسخه پشتیبان از اطلاعات شما به دلایل منطقی، نگهداری شود اگرچه این اطلاعات به هیچ وجه برای دیگران مشهود و قابل دسترسی نخواهد بود.

وقتی شما محتوا و یا اطلاعاتی را با استفاده از تنظیمات عمومی (برای همه) منتشر می‌کنید بدین معناست که تمام کاربران، به اطلاعات شما دسترسی خواهند داشت.

شما حق استفاده از لوگوی سایت را بدون اجازه قانونی ما ندارید.

تمامی محتوای سایت، اعم از متون، طراحی‌ها، تصاویر، فیلم، اطلاعات، لوگوها، نرم افزار، فایل‌های صوتی و تصويري، کدهای کامپیوتری و هرگونه مطلب دیگری در این سایت متعلق به مالکین سایت بوده و حقوق آنها محفوظ است.

این سایت تنها برای استفاده شخصی شماست و هر گونه استفاده دیگری از آن ممنوع است. شما حق کپی، اصلاح، ترجمه، انتشار، انتقال، نمایش، فروش و یا در اختیار قرار دادن محتوای این سایت به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی را ندارید.

شما و کاربرانی که اجازه استفاده از مطالبشان را به شما داده اند، مالک محتوایی هستید که در این سایت قرار داده اید. با این حال به موجب این قرارداد شما اجازه استفاده ما از محتوای شما برای هر هدفی، از جمله اهداف تجاری را به ما می‌دهید. ما مجاز به اصلاح و تغییر محتوای شما هستیم. این قرارداد حتی بعد از حذف حساب کاربری شما توسط خودتان، بر قرار است.

این سایت به شما امکان بارگذاری و انتشار مطالب و محتویاتی را به شما می‌دهد. شما مسئول تمام مطالب و محتوایی هستید که بارگذاری کرده و یا از دیگر کاربران انتشار می‌دهید. پونه‌سا هیچ مسئولیتی در قبال مطالب شما نداشته و ما خود را ملزم به کنترل و اصلاح مطالب و محتوای بارگذاری و نشر داده شده توسط شما نمی‌کنیم.

شما متعهد می‌شوید که محتوا و اطلاعاتی که در این سایت به اشتراک می‌گذارید، سری نبوده و جز اموال شخصی و حقوقی شما نیست. شما متعهد می‌شوید که استفاده شما از این سایت و انتشار هر مطلبی در آن، بر خلاف قواعد حریم خصوصی سایت، عرف جامعه و خلاف قانون نخواهد بود.

ما صمیمانه از نظرات شما در این وبسایت تقدیر می‌کنیم ولی ما مجاز هستیم که در صورت مفید بودن نظر شما، بدون اجازه خود شما از آن در جهت ارتقای عملکرد سایت استفاده کنیم و برای این قضیه هیچ تعهدی نسبت به فرد نظر دهنده نخواهیم داشت.

 

چ- امنیت

ما بهترین تلاش خود را برای ایمن نگهداشتن وبسایت انجام می‌دهیم، ولی آن را تضمین نمی‌کنیم. ما به کمک شما برای ایمن نگهداشتن سایت نیاز داریم که این کمک شامل تعهدات زیر از جانب شماست:

 1. شما حق جمع آوری داده‌ها و محتوای مربوط به دیگر کاربران و یا دسترسی به وبسایت از طریق وسایل اتوماتیک (مانند بات‌ها، ربات‌ها و عنکبوت‌های نرم‌افزاری) را نخواهید داشت.

 2. ما حق فعالیت با بازاریابی‌های پله‌ای غیر قانونی مانند شرکت های هرمی، از طريق اين سايت را نخواهید داشت.

 3. شما حق بارگذاری ویروس یا دیگر بدافزارها را نخواهید داشت.

 4. شما حق درخواست ورود به سایت با استفاده از حساب کاربری فرد دیگری را نخواهید داشت.

 5. شما حق زورگویی، تهدید، ارعاب، آزار و اذیت و دیگر مقاصد سو و مجرمانه نسبت به کاربران را نخواهید داشت.

 6. شما حق استفاده از وبسایت برای کارهای غیر قانونی، گمراه کننده، بدخواهانه و تبعیض آمیز را به هیچ وجه ندارید.

 7. شما حق وارد کردن هیچ گونه آسیبی نسبت به ظاهر، عملکرد و امنیت وبسایت ندارید.

 8. شما حق هیچ گونه تحریک بر علیه این وبسایت را ندارید.

 

ح - مسئولیت ها، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های کاربران

شما مسئول تمامی فعالیت های خود در حین استفاده از وبسایت می‌باشید. ما هیچ تعهد و تضمینی مبتنی بر درست بودن، صحیح بودن و قابل اعتماد بودن محتوا و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در وبسایت توسط کاربران، نداریم. شما می‌پذیرید که هرگونه اعتماد به موارد به اشتراک گذاشته شده در وبسایت توسط کاربران یا هر شخص سومی، صرفا بر عهده خود شما بوده و ریسک آن متوجه شماست.

مناقشه کاربران: ما مسئولیتی در قبال مناقشه و مخالفت شما با هر شخص دیگری در حین استفاده از این وبسایت، نداریم. مسئولیت هر نوع درگیری شما با هر شخص سومی از طریق این وبسایت با خود شماست. شما تعهد می دهید که ما را درگیر هیچ مناقشه‌ای نکنید. در حین استفاده از سایت، محتاط باشید.

بدین وسیله تاکید می­شود که پونه‌سا هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعات قرار داده شده در این وبسایت توسط کاربران ندارد. شما به عنوان کاربر مسئولیت تمام محتوای کاربری خود و نیز تصور دیگران مبنی بر صحیح و قابل اعتماد بودن مطالب کاربری خود را، می‌پذیرید. اگر اطلاعات و محتوایی که به اشتراک می‌گذارید، نادرست، گمراه کننده، غیر قانونی و آزاردهنده بوده و یا موجب نقض حقوق هر شخص سومی شود، تمام مسئولیت آن به عهده شماست.

نظرات، توصیه‌ها و نتیجه گیری‌های اعضا و کاربران سایت، به هیچ وجه توسط سایت تایید یا تکذیب نمی‌شود و تکیه شما به آن اطلاعات، صرفا بر مبنای مسئولیت خودتان است.

شما متعهد می‌شوید که این سایت و عوامل آن را از هر گونه اقامه دعوی، خسارت و مسئولیتی مرتبط با استفاده از این سایت به دور نگه دارید.

 

خ - حفظ حقوق سایت

شما حق هیچ گونه فعالیتی به ضرر وبسایت ندارید. شما نباید به هیچ نوعی سعی در خسارت به سایت یا سرقت از آن را داشته باشید.

شما موافقت می‌کنید که از این سایت فقط برای اهداف تعیین شده استفاده نمایید. شما باید از سایت در جهتی که تعیین شده و با حفظ تمام سیاست‌های حریم خصوصی، حفاظت از داده و دیگر قوانین سایت استفاده کنید. تلاش شما برای آسیب رساندن به سایت، کپی برداری، مهندسی معکوس، سرقت از آن و یا کسب درآمد به وسیله این سایت، به هر نحوی و نیز بهره‌وری‌های غیر مجاز و دسترسی غیر مجاز به وبسایت، حساب کاربری و یا هر نوع تکنولوژی و تجهیزاتی که مربوط به سایت باشد، غیر قانونی بوده و جرم محسوب می‌شود و پونه‌سا حق تعقیب قضایی این نوع متخلفین را دارد. از جمله موارد فعالیت‌های غیر قانونی مرتبط با این وبسایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لینک کردن به این وبسایت بدون اجازه ما. استفاده از کشف اطلاعات، ربات‌ها و هر نوع ابزار جمع آوری داده روی سایت و از طریق سایت. بارگذاری اطلاعات غلط و یا گمراه کننده و یا جعل هویت افراد حقیقی و حقوقی. افشای اطلاعات خصوصی در مورد دیگر افراد، آزار و سو استفاده و یا بارگذاری موارد توهین آمیز و نادرست. فروش، انتقال و یا تخصیص هر کدام از حقوق خود برای استفاده از سایت، به شخص سوم بدون اجازه ما. انتشار هرگونه محتوای تبلیغاتی و بازاریابی به هر نحو. استفاده از این وبسایت در راه های غیر قانونی و یا بهره‌وری از آن برای فعالیت‌های غیر قانونی و یا هر نوع فعالیتی که منجر به جریمه و خسارت توسط پونه‌سا شود و یا دسترسی به پونه‌سا از طریق دستگاه‌های قضایی بدون مجوزهای لازم.

 

ر- نقض قوانین وبسایت

اگر شما بر خلاف مفاد این قرارداد از سایت استفاده کنید، ما از استفاده شما از وبسایت جلوگیری خواهیم کرد.

ما حق مضنون شدن و پاک کردن حساب کاربری شما و جلوگیری از دسترسی شما به سایت را بنا به هر دلیلی و با صلاحدید خود، داریم. ما حق امتناع از در اختیار قرار دادن سایت به شما در آینده را داریم.

پونه‌سا می‌تواند در هر زمانی هر محتوا و اطلاعاتی از کاربران را که موارد معین شده در این توافق‌نامه و یا موارد مرتبط با قانون جهوری اسلامی ایران را نقض می‌کند، و یا به هر نحوی به سلامت جامعه و نیز امنیت سایت و کاربران آن، آسیب می‌رساند، بنا به تشخیص خود حذف کند.

شما مسئول هر گونه مجازات، ادعا، جریمه و یا دیگر مسئولیت‌هایی که برای ما یا دیگران و به واسطه نقض قوانین توسط شما پیش می‌آید، هستید.

 

ز- مسئولیت‌های پونه‌سا

ما به هیچ وجه مسئول فعالیت‌های کاربران سایت نیستیم. ما مجاز هستیم که سایت را در هر زمانی تغییر دهیم و در این رابطه مسئول اثرات این تغییرات احتمالی بر شما نیستیم. ما کیفیت و صحت هیچ مطلب و محتوایی در این سایت را تاييد و يا تکذيب نمي‌کنيم.

ما هیچ تعهدی در قبال صحت، قابل اعتماد بودن، کامل بودن و مناسب بودن محتوای این سایت و یا محتوای قرار داده شده و منتشر شده توسط هر شخص سومی، از طریق این سایت را نداریم. شما از این سایت کاملا بر مبنای مسئولیت خود استفاده می‌کنید.

ما مجاز به تغییر و یا حذف هر بخشی از سایت و یا فعالیت‌های آن بدون اعلام قبلی و یا قبول مسئولیت، در هر زمانی هستیم. از جمله این تغییرات، می‌توان به ساعات کاری و یا دسترسی به سایت در آینده اشاره نمود.

ما مسئول هیچ کدام از مسائلی که ممکن است بر اثر استفاده شما از سایت برای شما پیش بیاید نخواهیم بود. اگر شما به نحوی از سایت استفاده کنید که موجب مشکلی شود، شما متعهد به عهده دار شدن خسارت و مسئولیت ها و عواقب آن هستید.

وبسایت پونه‌سا و کلیه عوامل و دست اندرکاران آن، هیچ مسئولیتی در قبال دسترسی یا عدم دسترسی شما به سایت، هزینه تهیه کالا و یا هر سرویس و خدماتی که شما به هر نحوی از طریق این وبسایت، به آن توصیه شده‌اید، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شما و تغییر آنها. اعتماد و تکیه شما به اطلاعاتی که در وبسایت وجود دارد، نخواهد داشت.

استفاده شما از این سایت بنا بر قبول مسئولیت خودتان است. پونه‌سا تاکید می‌کند که هیچ مسئولیتی در جهت ارائه خدمات به شما و برآورده کردن انتظارات شما از وبسایت در هیچ زمانی را ندارد. ما هیچ تعهدی بر بدون وقفه بودن، ایمن بودن و بدون خطا بودن سایت نداریم. ما هیچ تعهدی نسبت به کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده در این سایت نداریم.

 

د- سایت های شخص سوم

این سایت ممکن است به سایت‌ها و یا اپلیکیشن‌های شخص سومی، ارجاع دهد. شما مسئول ارزیابی آنها جهت دسترسی و استفاده از آنها هستید. ما مسئول و پاسخگوی هیچ کدام از ویژگی‌ها، محتوا، محصولات آنها و دیگر موارد مربوط به آنها نیستیم و ما مسئولیت خود را در ارتباط با استفاده از آنها، نفی می‌کنیم.

 

ذ- قوانین عمومی و کلی

این قرارداد، توافق بین شما و پونه‌سا می‌باشد. شما هیچ حقی برای شکایت و پیگرد قانونی علیه این سایت و عوامل آن در رابطه با استفاده از این سایت را ندارید. عدم تعهد ما به این قرارداد هیچ حقی را برای شما در نقض قوانین سایت ایجاد نمی‌کند. ما می‌توانیم این قرارداد را به طور یک‌طرفه و بدون رضایت شما لغو کنیم. این قرارداد بین ما و شما بسته می‌شود و وابسته به هیچ شخص سومی (حقیقی و حقوقی) نخواهد بود.

کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات و آئین نامه این سایت، از قوانین جرائم رایانه‌ای نیز پیروی نمایند.

تعهد به مفاد این قرارداد و توافق بین ما و شما، منوط به قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هر گونه دعوی و ادعای قضایی در رابطه با این سایت و کاربران آن باید در کشور ایران و زیر نظر دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران، پیگیری شود.

شما به عنوان کاربر سایت پونه‌سا، با ورود به این سایت کلیه مفاد این قرارداد را می‌پذیرید.

 

با آروزی مفید بودن پونه‌سا برای شما کاربر گرامي. هميشه سلامت و تندرست باشيد. پونه‌سا